Deelnemers

Info Prijzen Locatie Inschrijven Uitslagen Deelnemers Live partijen


Ingeschreven voor groep A (t/m 13 mei 15:30)

     
naamverenigingKNSB/FIDE ratingbye in ronde
1Thomas BeerdsenAMEVO Apeldoorn2504geen
2Eline RoebersKennemer Combinatie2343geen
3Herman GrootenStukkenjagers23044
4Luuk BaselmansStukkenjagers2283geen
5Onno ElgersmaKennemer Combinatie22801
6Bram KlapwijkESV22543
7Sjoerd van RoonStukkenjagers2237geen
8Sam BaselmansStukkenjagers2201geen
9Oleg IolisWavre22014
10Bob JansenStukkenjagers2186geen
11Rembrandt BruilBSV Bennekom21844
12Thomas KoolsWLC2178geen
13Niklas van der ValkBlerickse SV2177geen
14Dragos CiorneiOberhausener S.V.2164geen
15Lorena Zepeda - van Welygeen21551
16Sasa AlbersASV2149geen
17Rob van HelvoortASV21422
18Jan RoebersVAS2139geen
19Bas van DorenS.C.C.E. Noesis / WLC21262
20Leandro SlagboomPhilidor 18472116geen
21Jose MargaridoHMC2107geen
22Cesar BecxStukkenjagers2084geen
23Eduard CoenenPionneke2069geen
24Jeroen van de PutESV2062geen
25Hugo FaberHSC20502
26Jerzy CebulaHSC2035geen
27Maarten SmitHSC/WLC2034geen
28Evert-Jan StraatS.V. Caissai20294
29Robin DusonCaissa - Eenhoorn2025geen
30Chiel KosterHMC2014geen
31Pal SuranyiSV Koblenz2013geen
32Rudy SimonsWLC20102
33Arend van de LagemaatPaul Keres1987geen
34Marcel WinkelsVoerendaal1976geen
35Andre KruegerBlerickse SV1969geen
36Paul van ZonESV1967geen
37Leonard de VriesVoerendaal19583
38Robin VerhoevenEGS1945geen
39Vadim van KuijkASV1918geen
40Johan WuijtsHSC19071
41Pim BlijlevensHSC1889geen
42David VerweijCaissa-Eenhoorn1886geen
43Toine MolenaarAartswoud1881geen
44Jan BroekhuisGarde18781
45Alan BakijaSV Krimpen a/d Ijssel1877geen
46Jimmy GeboersGarde18741
47Marvin DekkerSV Erasmus1865geen
48Henk van Jaarsveldgeen18631
49Tommy GrootenStukkenjagers / WLC18551
50Jasper KoolsEGS18551
51Ralf WeijersWLC1852geen
52Sascha KurtWLC18344
53Leo KlapwijkHardenberg18283
54Jacco LindWoerden1827geen
55Bart PlasmansEGS/Stukkenjagers1808geen
56Jasper KrenningWLC1783geen
57Jurriaan BoerenKennemer Combinatie1783geen
58Daan Hubersgeen1774geen
59Michel AuwensPion Groesbeek17624
60Alain van der VeldenVelpse S.V.1727geen
61Julian OskamBotwinnik1717geen
62

Ingeschreven voor groep B (t/m 13 mei 15:30)

     
naamverenigingKNSB/FIDE ratingbye in ronde
1Lars NobbeS.C.C.E. Noesis / HMC17491
2Hans Reusinkgeen16944
3Fedor SazonovEGS16804
4Erwin WoutersonMessemaker 18471677geen
5Akshaj KatpatalAlmere / Zukertort16521
6Elysia FengESV1641geen
7Moritz DallingerSV Stuttgart Wolfbusch 19561613geen
8Maarten de WitEGS1601geen
9Nirupa GaneshramESV15461
10Jan VossenJSC De Pionier15441
11Hueseyin TurpOberhausener S.V.1538geen
12Jan ArtsDe Kentering1532geen
13Fleur WesterhofSV Doetinchem1509geen
14Andrei SazonovEGS14984
15Niels FeijenWLC1454geen
16Rob de WolfSVO14371
17Yoshi Martodihardjo-BinkS.V. Staunton Etten-Leur14264
18Adem YilmazESV/WLC1375geen
19Ruud van DijkHaeghe Ooievaar1363geen
20Oscar Teevengeen1323geen
21Hrdya DinanathHMC04
22Yanick Jacobsgeen0geen
23Sam van GemertHMC0geen
24Jari RijnenHMC 0geen
25Max QuintusS.C.C.E. Noesis0geen
26Joost van EngelenS.C.C.E. Noesis04
27Puck Halkesgeen01
28Nino MessaoudiS.C.C.E. Noesis0geen
29Tristan StevensS.C.C.E. Noesis04
30Jitze OrijS.C.C.E. Noesis0geen
31Krijn van EstS.C.C.E. Noesis0geen
32Kamil MusialS.C.C.E. Noesis04
33Arjan HeijligersHSC04
34Levi BaruchS.C.C.E. Noesis04
35Daan van den HofS.C.C.E. Noesis0geen
36Petrus BultS.C.C.E. Noesis04
37Job HoekstraEGS0geen
38Thorsten Pfeilstickergeen0geen
39Alexander MaihoeferSSV Salach0geen
40

Reservelijst t/m 13 mei 15:30 (op volgorde van aanmelding)

      
naamverenigingKNSB/FIDE ratingbye in rondegroep
1Ahmad Diab DiazDe Delftsche Schaakclub1680geenB
2Wout VerbovenStukkenjagers1857geenA
3Roger LabruyèreAlmere2134geenA
4Nicolas JonesEngland1710geenA
5Alda ShabanajRSR Ivoren Toren1902geenA
6Bruna TuziWiesbaden1999geenA
7T.H.A. Koolengeen1589geenB
8Siem van DaelHMC2314geenA
9Alexander RozenkoUkraine1781geenB
10