Deelnemers

Info Prijzen Locatie Inschrijven Uitslagen Deelnemers Live partijen


Ingeschreven voor groep A   (t/m 28 september 2021)

    
naamverenigingKNSB/FIDE rating
1A. DgebuadzeBelgie2484
2J.H.A.M. NabuursVenlo2308
3S. MueerGermany2246
4T.J. Grutter2246
5H.C.A. GrootenDe Stukkenjagers2217
6J.B.H. SendersSG King2193
7M. GrambBlerickse SV2191
8D. KardoeusGermany2186
9S. van RoonStukkenjagers2182
10N. van der ValkBlerickse SV, Turm Krefeld2166
11E.A.J. Coenent Pionneke2136
12D. CiorneiOberhauser Schachverein 18872134
13B.A.H. JansenSG King2130
14T.J. KoolsWLC2106
15S. AlbersASV 2101
16C. BecxStukkenjagers2088
17B. van DorenWLC2071
18L.J.A. de VriesVoerendaal2052
19H.K. FaberHSC2048
20L. SlagboomPhilidor 18472046
21R.W.J. SimonsWLC2035
22B.R. WijkHet Witte Paard Zaandijk2017
23E.J. StraatCaissa Amsterdam2007
24A.S.S. JakhariSV Spijkenisse2000
25D.J. van der Meidende Waagtoren2000
26M.P.M. WinkelsSV Voerendaal1994
27C. MulderPhilidor Leeuwarden1980
28M.L. SmitWLC / HSC1975
29A. KruegerBlerickse SV1974
30C. ChassardSC Caissa Schwarzenbach1971
31P.A.C. van ZonESV1955
32R.G.D. GrootDe Waagtoren1950
33M.R. DekkerSV Erasmus1944
34R.M. de JongHSG1938
35J.M.C. WuijtsHSC1925
36R.J.A. VerhoevenEGS1916
37D. AchuthanCharlois-Europoort1900
38T. GrootenWLC1899
39P. BlijlevensHSC1875
40H.G. van JaarsveldSG Amersfoort1860
41S.H. HoutsmaSC Assen1852
42G.J. AuwensPION Groesbeek1850
43A.J.M. MolenaarAartswoud1845
44B. SpoelstraCaissa Amsterdam1830
45J.J. CordesVAS/Caissa1830
46R.G.J. WeijersWLC1821
47J.J. DekkerAmsterdam West1807
48R. KoesPhilidor Leiden1795
49J.T. KrenningWLC1795
50J. KoolsEGS1790
51D.J.W. Hubersgeen1775
52Th. AlvaresSHTV1773
53B. RoelenWLC1768
54M. BonathDüsseldorfer SV 18541757
55J. BoerenHWP, Kennemer combinatie1746
56T. Li-BehnSHTV1743
57M.A.H. SchobbenESV1741
58S. KurtWLC1735
59H. Uittenbogaardgeen1720
60G.J.R. HenckensDe Rode Lopers1717
61A. KohlrauschWLC1715
62J.F. ReuterTurm Krefeld1713

Ingeschreven voor groep B  (t/m 28 september 2021)  

    
naamverenigingKNSB rating
1J. Klein EssinkPark Stokhorst & Lonneker1761
2P.J. BuijsWLC1719
3M.M.E.D. van EssenDe Pion1693
4G. KazarjanHSC1677
5J.G. ReusinkS.V. Nuenen1673
6J. VossenJ.S.C. de Pionier1650
7H. TurpOberhauser Schachverein 18871643
8N. Rijndersgeen1616
9H. OvermeerWoerden1592
10M.R. de WitEGS1592
11T.M. TepeStukkenjagers1590
12C. Pereira GarzaASA (België)1560
13F.J.M. BuijnstersS.V. Almelo1553
14D. Heinent Pionneke1547
15J.B. LeeRSR Ivoren Toren1540
16F. WesterhofSV Doetinchem1502
17R.L. TurenhoutLSG1502
18A. van KuijkVelpse SV1463
19R. de WolfSVO1442
20R.K.J.J. van DijkHaeghe Ooievaar1376
21A. AravindhanZukertort893
22L.C. NobbeS.V. Gardé0
23J.M.P. Halkesgeen0
24N. Guruprasadgeen0
25K.B. van Estgeen0
26P.W.T. Bultgeen0
27D. van den Hofgeen0
28T.S.W. StevensS.C.C.E. Noesis0
29P. Galigeen0
30S.J.G. MiltenburgS.S.C.E. Noesis0
31J.J. van EngelenS.S.C.E. Noesis0
32M.H.B. Quintusgeen0
33H.H. PhamSV Lonneker0
34E.H.M. HenckensDe Rode Lopers0
35A.J.G.W. HeijligersHSC0
36S. GawadeESV0
37S. Mihandargeen0
38R. StaalBarendrecht/Ijsselmonde0

Reservelijst (op volgorde van aanmelding, laatst bijgewerkt op 28 september 2021)

     
naamverenigingKNSB/FIDE ratinggroep
1J.M. LeeRSR Ivoren Toren1480B
2R. DusonCaissa-eenhoorn1952A
3J. GeboersS.V. Gardé1840A
4R. HempelmanS.V. Nuenen1550B
5S. VandeputteS.G. Amersfoort1901A
6R. JacobsenSchaakstad Apeldoorn1595B
7J. Copicgeen0B
8T.P. PetersSK Union Oldenburg2066A
9A. van der VeldenVelpse SV1558B
10I.J.G. GodzwonPoland2352A
11E.R.P. FliermanSV Opening 641755A
12T. FaselDe Waagtoren1890A
13B. Roossinkgeen0B
14G.L.M. Royakkerst Pionneke2132A
15J.M.T. MargaridoHMC2143A
16J.A.L. BollaartPaul Keres1908A
17R.E. FlohrPSV/DoDO1897A
18G. HonkoopKennemer Combinatie2129A
19S.C. CornelisseSV de Wijker Toren1030B
20Y. FengESV1662B
59
60
61
62