Agenda

Geen activiteiten.

Laatste update

24-10 indeling sen 26-10
24-10 uitslagen sen 19-10
19-10 update ind sen 19-10
16-10 indeling sen 19-10
16-10 uitslagen sen 12-10
12-10 update ind sen 12-10
10-10 indeling sen 12-10
10-10 uitslagen sen 05-10

2700chess.com for more details and full list

Intern 1819

Kampioenen Seizoen 2018-2019

Groepen:                             Clubkampioen: Guus Bollen

WLC beker:                           Winnaar: Guus Bollen

Laddercompetitie:                    Winnaar: Piet Koster

Hartsema cup:                        Snelschaakkampioen WLC:  Guus Bollen

Meest Attractieve Speler:            Winnaar: Remco van Brakel

Beste rating prestatie (Clubrating): Tommy Grooten

Piet Roelen toernooi:                Daan Leermakers

Groepen  Laddercompetitie  Meest attractieve speler  Clubrating  WLC beker  Hartsema cup  Piet Roelen toernooi


 

Eindstanden groep 1

1e seizoenshelft: winnaar Jeroen Medema

NR.NAAM6054821739PNTPART. SB
6J. Medemax0.5110.5111178K24.25
0T. Brouwers0.5x0.50.500.51115816
5R. Klomp00.5x0.5101115815
4G. Bollen00.50.5x011115814.5
8C. Tang0.5101x00114.5815.5
2M. Smit00.5101x0.5014813.75
1R. Simons000010.5x113.588.5
7P. Buijs0000010x128D4
3P. Koster00000000x08D0
9

2e seizoenshelft: winnaar Guus Bollen

NR.NAAM4028713569PNTPART. SB
4G. Bollenx0.5111115.56K13.5
0T. Brouwers0.5x010.511469.75
2M. Smit01x00.5113.568
8C. Tang001x0.510.5366.75
7A. Swinkels00.50.50.5x0.50266
1R. Simons00000.5x11.56D2.5
3R. Copic0000.510x1.56D3.5
5
6
9

Eindstanden groep 2

1e seizoenshelft: winnaar Nol Swinkels

NR.NAAM3408951672PNTPART. SB
3A. Swinkelsx0.510.50.50.51110.56.59K27.5
4R. Copic0.5x0.50110.510.5169P23.75
0H. Wilbrink00.5x0.51110116923.25
8J. Krenning0.510.5x1000.5115.5923.5
9D. Beijk0.5000x110.5104916
5H. Baijens0.50010x10.5104917.5
1M. Bax00.50100x10.514916
6L. v. IJzendoorn0010.50.50.50x013.59D15.25
7D. v. Dongen00.500000.51x139D11
2B. Roelen0.500011000x2.59D11.25

2e seizoenshelft: winnaar Hans Baijens

NR.NAAM5012478396PNTPART. SB
5H. Baijensx110.500.5110.55.58K22.25
0H. Wilbrink0x0.50.5110.5115.58P18
1M. Bax00.5x0111115.5817.25
2A. Smol0.50.51x10.50.50.50.55820
4D. Leermakers1000x0.51013.5811.75
7P. Buijs0.5000.50.5x0.50.513.5811.25
8Th. Langerwerf00.500.500.5x113.58D(?)11
3P. Koster0000.510.50x138D8.75
9D. Beijk0.5000.50000x18D5.25
6

Eindstanden groep 3

1e seizoenshelft: winnaar Thomas Langerwerf

NR.NAAM1873456029PNTPART. SB
1Th. Langerwerfx01111156K11.5
8D. Leermakers1x0110.514.56P12.5
7J. v.d. Wielen01x1010.53.569
3T. Grooten000x111365
4T. Voskuil0010x1136D5.5
5K. Johnson00.5000x0.516D2.75
6A. Kok000.5000.5x16D2.25
0
2
9

2e seizoenshelft: winnaar Remco van Brakel

NR.NAAM1432568079PNTPART. SB
1R. v. Brakelx11010146K11.5
4D. v. Dongen0x1101146P10.5
3T. Grooten00x1110.53.568.75
2B. Roelen100x0.5113.568.75
5A. Macias0100.5x012.567.25
6L. v. IJzendoorn10001x026D6.5
8V. Simons000.5001x1.56D3.75
0
7
9

Eindstanden groep 4

1e seizoenshelft: winnaar Remco van Brakel

NR.NAAM7260381459PNTPART. SB
7R. v. Brakelx11100.51116.58K23
2T. Jacobs0x1110110.55.58P19.5
6M. v.d. Sanden00x1011115814.5
0R. Vink000x111115814
3I. v. Kuijk1010x0110.54.5816.5
8R. Matzinger0.51001x0.5014815.5
1M. v. Dalen000000.5x112.58D5
4R. Leugs0000010x128D5
5R. Janssen00.5000.5000x18D5
9

2e seizoenshelft: winnaar Martie van der Sanden

NR.NAAM6471980523PNTPART. SB
6M. v.d. Sandenx110.511116.57K19.5
4T. Voskuil0x0.50.5111157P12.5
7A. de Man00.5x110.5014711.75
1A. Kok0.50.50x10114711.75
9D. v. Esch0000x111375.5
8R. Matzinger000.510x012.577
0R. Vink001001x027D6.5
5K. Johnson0000001x17D2
2
3

Eindstanden groep 5

1e seizoenshelft: winnaar Arno de Man

NR.NAAM1364705289PNTPART. SB
1A. de Manx0.51110.51167K18
3A. Daanen0.5x10.510.50.5157P15.75
6D. Gielen00x101114710
4B. Wintraecken00.50x10.50.50.5379
7R. Eijkenboom0010x110379.5
0C. Julicher0.50.500.50x0.51379.75
5W. Lucassen00.500.500.5x12.57D7
2H. v.d. Laar0000.5100x1.57D4.5
8
9

2e seizoenshelft: winnaar Bart Wintraecken

NR.NAAM4382651079PNTPART. SB
4B. Wintraeckenx11110.510.5178K26.25
3R. Janssen0x10.5110115.58P18.25
8B. Alshaghouri00x10.510114.5814
2R. Leugs00.50x0.50.51114.5813.5
6D. Gielen000.50.5x0.510.514812.25
5M. Pranger0.5000.50.5x1103.5812.75
1M. v. Dalen011000x103812
0C. Julicher0.50000.500x128D7.5
7R. Eijkenboom00000110x28D6.5
9

Eindstanden groep 6

1e seizoenshelft: winnaar Marco Pranger

NR.NAAM4017265389PNTPART. SB
4M. Prangerx101111167K17.5
0B. Alshaghouri0x11111167P16
1M. Knigge10x0.511104.5714.75
7J. Winters000.5x10113.577.75
2M. de Goede0000x111375
6J. de Wijse00010x0.512.575.25
5M. de Wild000000.5x11.572.25
3A. Aarts0010000x174.5
8
9

2e seizoenshelft: winnaar Wim Lucassen

NR.NAAM0135647289PNTPART. SB
0W. Lucassenx11111166K15
1M. Knigge0x1111156P10
3A. Aarts00x1011365
5M. de Wild000x101263.5
6J. de Wijse0010x10264.5
4H. v.d. Laar00010x0.51.562.75
7J. Winters000010.5x1.562.75
2
8
9

Laddercompetitie 1819

Downloaden (DOCX, 15KB)


Meest attractieve speler 1819

Downloaden (DOCX, 15KB)


 

Clubrating 1819

Downloaden (DOCX, 15KB)


WLC beker 1819

Downloaden (DOCX, 16KB)