Agenda

Geen activiteiten.

Laatste update

24-10 indeling sen 26-10
24-10 uitslagen sen 19-10
19-10 update ind sen 19-10
16-10 indeling sen 19-10
16-10 uitslagen sen 12-10
12-10 update ind sen 12-10
10-10 indeling sen 12-10
10-10 uitslagen sen 05-10

2700chess.com for more details and full list

Intern 1718

Kampioenen Seizoen 2017-2018

Groepen:                             Clubkampioen: Guus Bollen

WLC beker:                           Winnaar: Jeroen Medema

Laddercompetitie:                    Winnaar: Guus Bollen

Hartsema cup:                        Snelschaakkampioen WLC:  Charlie Tang

Rapidschaak:                         Kampioen: Guus Bollen

Meest Attractieve Speler:            Winnaar: Tommy Grooten

Beste rating prestatie (Clubrating): Tommy Grooten

Piet Roelen toernooi:                Guus Bollen

Groepen  Laddercompetitie  Meest attractieve speler  Clubrating  WLC beker  WLC rapid  Hartsema cup  Piet Roelen toernooi


 

Eindstanden groep 1

1e seizoenshelft: winnaar Guus Bollen

NR.NAAM2076584319PNTPRT SB
2G. Bollenx110.5011116.58K23.25
0J. Medema0x0.5110.50.5115.5818.5
7C. Tang00.5x01110.515816
6R. Klomp0.501x0110.50.54.5816.5
5T. Brouwers1001x0.50.5014816
8R. Simons00.5000.5x110.53.5810.75
4M. Smit00.5000.50x10.52.588.25
3H. Wilbrink000.50.5100x0.52.58D9.75
1J. Krenning0000.500.50.50.5x28D6.5
9

2e seizoenshelft: winnaar Jeroen Medema

NR.NAAM0247568139PNTPRT SB
0J. Medemax110.50.511167K18.5
2G. Bollen0x110.51115.5714.75
4M. Smit00x0.510.50.513.578.5
7C. Tang0.500.5x0.50.50.513.579.75
5T. Brouwers0.50.500.5x0.50.513.5710.75
6R. Klomp000.50.50.5x10.5378
8R. Simons000.50.50.50x12.57D5.75
1H. Baijens000000.50x0.57D1.5
3
9

Eindstanden groep 2

1e seizoenshelft: winnaar Piet Koster

NR.NAAM9607513842PNTPRT SB
9P. Kosterx0.51110.501168K22.5
6H. Baijens0.5x10011115.58P19
0R. Copic00x1110.5115.5817.5
7J. Robben010x11100.54.5816.75
5B. Roelen0100x110.50.54814
1P. Buijs0.50000x1113.5810
3A. Macias100.5000x0.513811.5
8L. van IJzendoorn00010.500.5x0.52.58D8.75
4M. Bax0000.50.5000.5x1.58D5.5
2

2e seizoenshelft: winnaar Piet Koster

NR.NAAM9140325678PNTPRT SB
9P. Kosterx1100.5111016.59K27
1P. Buijs0x0.5110.5100.515.59P22.25
4H. Wilbrink00.5x0.500.511115.5920.25
0R. Copic100.5x1100.50.515.5923.5
3D. v. Dongen0.5010x10.51015920.25
2J. Krenning00.50.500x10.5114.5916
5B. Roelen00010.50x10.514914.75
6D. Beijk0100.500.50x114915
7J. Robben10.500.5100.50x03.59D19
8K. Johnson000000001x19D3.5

Eindstanden groep 3

1e seizoenshelft: winnaar Dannie Beijk

NR.NAAM0487159362PNTPART. SB
0D. Beijkx00.51011115.58K19.25
4K. Johnson1x001101158P19
8J. v.d. Wielen0.51x100.5100.54.5818.5
7I. v. Kuijk010x1110.504.5817
1A. Kok1010x10.50.504816.5
5T. Voskuil000.500x1113.5811.25
9D. Wouters01000.50x10.53811.5
3Th. Langerwerf0010.50.500x138D11.75
6M. v.d. Sanden000.51100.50x38D12.25
2

2e seizoenshelft: winnaar Martijn Bax

NR.NAAM9065824137PNTPART. SB
9M. Baxx1100.5111117.59K30.75
0L. v. Ijzendoorn0x10.51111117.59P27.75
6D. Leermakers00x01111116919.5
5T. Voskuil10.51x0.50.500.500.54.5924.25
8J. vd Wielen0.5000.5x0.50.50.5114.5915.75
2A. Macias0000.50.5x110.514.5913.75
4V. Simons00010.50x100.53910.75
1A. Kok0000.50.500x11399
3R. Janssen000100.510x02.59D9.75
7I. v Kuijk0000.5000.501x29D6.25

Eindstanden groep 4

1e seizoenshelft: winnaar Victor Simons

NR.NAAM2803174569PNTPART. SB
2V. Simonsx0.510.5110.5116.58K22
8D. Leermakers0.5x01111116.58P21.75
0J. de Jong01x0.50.5100.514.5815.75
3R. Leugs0.500.5x100.5114.5813.5
1D. v. Esch000.50x110.514811.25
7R. Vink00010x1114810.5
4B. Wintraecken0.5010.500x114812
5J. Roelen000.500.500x128D4.25
6M. Pranger00000000x08D0
9

2e seizoenshelft: winnaar Th. Langerwerf

NR.NAAM4671508329PNTPART. SB
4Th. Langerwerfx110.50.50.510.557K17
6W. Huang0x10.51110.557P15
7M. v.d. Sanden00x110.5013.5710.5
1D. v. Esch0.50.50x0.50.510.53.5711.75
5R. Leugs0.5000.5x110379.75
0J. de Jong0.500.50.50x0.51379.75
8W. Lucassen001000.5x12.57D7.5
3A. Daanen0.50.500.5100x2.57D9.75
2
9

Eindstanden groep 5

1e seizoenshelft: winnaar Wim Lucassen

NR.NAAM0248153769PNTPART. SB
0W. Lucassenx0.51111116.57K18.75
2C. Julicher0.5x1101115.57P15.75
4B. Shaghouri00x11011479.5
8T. Grooten000x1111478
1D. Gielen0100x0.5113.578.75
5H. vd Laar00100.5x012.575.75
3M. Knigge000001x1272.5
7M. de Wild0000000x070
6
9

2e seizoenshelft: winnaar Tommy Grooten

NR.NAAM9724016583PNTPART. SB
9T. Grootenx1111111188K28
7R. Vink0x1000.51114.58P13.5
2M. v. Dalen00x110.50114.5813.5
4B. Wintraecken010x0.50.51104814.5
0A. de Man0100.5x0.51014813
1A. v. Amstel00.50.50.50.5x0.50.514812.5
6C. Julicher001000.5x113.5810
5J. Roelen000010.50x12.58D7
8B. Shaghouri00010000x18D4
3

Eindstanden groep 6

2e seizoenshelft: winnaar Hub vd Laar

NR.NAAM5126034789PNTPART. SB
5H. v.d. Laarx0.51111015.57K18
1D. Gielen0.5x0.51011157P14
2R. Eijkenboom00.5x011114.5711.5
6J. de Wijse001x11014711.5
0M. Pranger0100x1114710
3M. Knigge00000x11273
4J. Winters100100x0279.5
7M. de Wild0000001x172
8
9

Laddercompetitie 1718

Downloaden (DOCX, 14KB)


Meest attractieve speler 1718

Downloaden (DOCX, 15KB)


 

Clubrating 1718

Downloaden (DOCX, 14KB)


WLC beker 1718

Downloaden (DOCX, 19KB)