Laatste update

15-06 indeling sen 18-06
13-06 uitslagen sen 11-06
09-06 indeling sen 11-06
09-06 uitslagen sen 04-06
02-06 indeling sen 04-06
01-06 uitslagen sen 28-5
27-05 indeling sen 28-05
26-05 uitslagen toernooi

2700chess.com for more details and full list

Eindhoven Cup

Afgelopen zondag was de Eindhoven Cup op bezoek bij WLC. Het was een heel leuke dag met veel schaakplezier.

In totaal streden 58 jeugdschakers in 8 groepen om de eerste plaats en 9 spelers lukte dat ook. De tweede plaats was voor 13 spelers en 5 spelers werden geëerd met een derde plaats.

Sascha Kurt was de beste speler in Groep A gevolgd door Nirupa Ganshram en de derde prijs was voor Daniël Yiming Mao.

WLC was met 17 sterke jeugdspelers goed vertegenwoordigd.

Met dank aan de vrijwilligers die dit leuke toernooi weer mogelijk maakten.

De Uitslagen :

                                                  Oude    Nieuwe  Score
   Naam                       Club                Rating  Rating  Ronde5

Eindhoven Cup  Groep: A

1  Sascha Kurt              WLC, ESV                770      818    7,0 
2  Nirupa Ganeshram         ESV                     884      868    6,0 
3  Daniël Yiming Mao        WLC                     788      756    4,0 
   Fred Hongxi Song         ESV                     812      748    3,0 
   Kevin Gang               ESV                     579      611    3,0 
   Daniël Yu                WLC                     570      610    3,0 
   Leo Tan                  ESV                     619      611    2,0 

Eindhoven Cup  Groep: B

1  Koen Mathijssen          WLC                     677      653    6,0 
2  Dennis Zhang             WLC                     559      559    5,0 
2  Jens Houben              WLC                     524      540    5,0 
   Thomas (Zirong) Chen     ESV                     518      510    4,0 
   Wesley van den Heuvel    ‘t Karregat             423      455    4,0 
   Thijmen Cheng            ESV                     417      433    3,0 
   Rohan Kakhandki          WLC                     380      356    1,0 

Eindhoven Cup  Groep: C

1  Jeffrey Du               WLC                     359      383    5,0 
1  Anuraag Nayak            SVV                     357      381    5,0 
2  Eric Yourui Zhang        ESV/WLC                 371      363    4,0 
2  Casper Deij              St. Antonius, Best      339      339    4,0 
2  Aryan Shinde                                     330      338    4,0 
   Jip Van de Crommert      WLC                     356      344    3,5 
   Bram Bijsterveld         De Korenaar             341      329    3,5 
   Luke Wu                  ESV                     337      241    0,0 

Eindhoven Cup  Groep: D

1  Aditya Shitole           WLC                     274      310    5,0 
2  Julian Lam               SV Mierlo-Geldrop       318      328    4,5 
3  Vidyuth Kartik           ESV                     277      289    4,0 
   Mathijs Vogels           St. Antonius, Best      254      261    3,5 
   Victor Du                WLC                     278      266    3,0 
   Duco Thijssen            ‘t Karregat             271      259    3,0 
   Jesper Haagen            SV Mierlo-Geldrop       264      259    3,0 
   Mees Grooten             HMC                     294      251    2,0 

Eindhoven Cup  Groep: E

1  Tiago Omnes              HMC                     236      320    7,0 
2  Tim van Hooff            ‘t Karregat             234      270    5,0 
2  Mily Hongye Song         ESV                     301      316    5,0 
   Bjarne van Es                                    248      236    3,0 
   Jasper Mathijssen        ESV                     244      232    3,0 
   Hrdya Daryana            HMC                     236      224    3,0 
   Aditya Badam             WLC                     233      173    1,0 
   Akshay Shitole           WLC                     229      176    1,0 

Eindhoven Cup  Groep: F

1  Ines Keijzers            De boog                 210      270    5,0 
2  Jeffrey Wang             ESV                     212      224    3,0 
2  Rucha Khairnar           WLC                     206      223    3,0 
   Simon Savelkoul          De Korenaar             229      217    2,0 
   Bor de Jong              ‘t Karregat             228      216    2,0 
   Sarah Feng               ESV                     236      171    0,0 

Eindhoven Cup  Groep: G

1  Pauline Kulikova                                 200      264    7,0 
2  Joshua Cornelissen       De Korenaar             180      216    5,5 
3  Isla Kok                 Oude Raadhuis           188      188    4,0 
3  Mandola Simons           WLC                     176      176    4,0 
   Arish Gayen              WLC                     152      148    3,5 
   Jarrett Wang             ESV                     170      134    2,5 
   Nina van Duuren          SSB                     176      116    1,5 

Eindhoven Cup  Groep: H

1  Finn Thijssen            ‘t Karregat             118      194    6,5 
2  Shlok Madnani            ISE                     200      224    6,0 
3  Armin Bontje             Plusklas De Eenbes      152      164    4,5 
   Isolde Bontje                                    200      152    3,0 
   Luke Gang                De Klimboom             116      108    3,0 
   Niranjana Ganeshram      ESV                      49       65    3,0 
   Tess Steenkamp           EBS Online Eindhoven    200      104    1,0 

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>