Laatste update

25-05 uitslag Hartsemacup
20-05 indeling sen 22-05
20-05 uitslagen 15-05
14-05 update indeling 15-05
13-05 indeling sen 15-05
12-05 uitslagen sen 08-05
06-05 indeling sen 08-05
05-05 uitslagen sen 01-05

2700chess.com for more details and full list

Groep 4


Groep 4  2e periode 2017-2018

NR.NAAM4671503829PNTPART. SB
4Th. Langerwerfx110.50.50.50.515716.25
6W. Huang0x10.5110.515714
7M. v.d. Sanden00x110.5103.5710.25
1D. v. Esch0.50.50x0.50.50.513.5711
5R. Leugs0.5000.5x101378.75
0J. de Jong0.500.50.50x12.568.5
3A. Daanen0.50.500.510x02.579.75
8W. Lucassen001001x266
2
9

Eindstand Groep 4  1e periode 2017-2018

NR.NAAM2803174569PNTPART. SB
2V. Simonsx0.510.5110.5116.58K22
8D. Leermakers0.5x01111116.58P21.75
0J. de Jong01x0.50.5100.514.5815.75
3R. Leugs0.500.5x100.5114.5813.5
1D. v. Esch000.50x110.514811.25
7R. Vink00010x1114810.5
4B. Wintraecken0.5010.500x114812
5J. Roelen000.500.500x128D4.25
6M. Pranger00000000x08D0
9

Programma (onder voorbehoud)
 
 30 jan    ronde 1  9-0  8-1  7-2  6-3  5-4
 06 feb    ronde 2  5-9  4-6  3-7  2-8  1-0
 13 feb    carnaval (geen schaken)
 20 feb    ronde 3  9-1  0-2  8-3  7-4  6-5
 27 feb    NBSB avondcompetitie + inhalen + ladder
 06 mrt    ronde 4  6-9  5-7  4-8  3-0  2-1
 13 mrt    ronde 5  9-2  1-3  0-4  8-5  7-6
 20 mrt    NBSB avondcompetitie + inhalen + ladder
 27 mrt    ronde 6  7-9  6-8  5-0  4-1  3-2
 03 apr    kwartfinale WLC beker + inhalen + ladder
 10 apr    ronde 7  9-3  2-4  1-5  0-6  8-717 apr    
 17 apr    ronde 8  8-9  7-0  6-1  5-2  4-3
 24 apr    2e avond kampioenschap rapidschaak
 01 mei    halve finale WLC beker + inhalen + ladder
 08 mei    ronde 9  9-4  3-5  2-6  1-7  0-8
 15 mei    finale WLC beker + inhalen + ladder
 22 mei    Hartsemacup (snelschaakkampioenschap WLC)
 29 mei    inhalen + ladder
 05 jun    inhalen + ladder + tweekamp clubkampioenschap
 12 jun    inhalen + ladder + tweekamp clubkampioenschap
 19 jun    inhalen + ladder + evt barrage clubkampioenschap
 26 jun    simultaan clubkampioen