Agenda

Laatste update

26-06 indeling: simultaan
26-06 uitslgn en eindstanden
21-06 2e update sen 21-06
20-06 update ind sen 21-06
19-06 indeling sen 21-06

2700chess.com for more details and full list

Groep 4


Eindstand Groep 4 – 2e periode 2021-2022

PLAATSNR.NAAM1038795426PNTPART. SB
11Marius van der Doesx0.50.511111118929
20Bart Wintraecken0.5x1110.50.51117.5928.75
33Wim Lucassen0.50x01111116.5920.5
48Adem Yilmaz001x01110.515.5917.75
57Rob Kemme0001x0.501114.5912
69Dennis Snelders00.5000.5x01114910.5
75Hub van de Laar00.50011x0013.5912.75
84Stan Lubbers0000001x10.52.595.25
92Luuk Swinkels0000.50010x1.586.25
106Marcel de Wild00000000.5x0.581.25
Programma (onder voorbehoud)

15-Feb	laddercompetitie + inhalen + vooruitspelen 2e helft
22-Feb	ronde 1   9-0	8-1   7-2   6-3   5-4
01-Mar  inhalen + ladder + vooruitspelen
08-Mar	ronde 2	  5-9	4-6   3-7   2-8   1-0
15-Mar	ronde 3	  9-1	0-2   8-3   7-4	  6-5
22-Mar  2e ronde WLC beker + laddercompetitie + inhalen
29-Mar	ronde 4   6-9	5-7   4-8   3-0   2-1				
05-Apr	ronde 5	  9-2	1-3   0-4   8-5	  7-6
12-Apr	kwartfinale WLC Beker + ladder + inhalen
19-Apr  laddercompetitie + inhalen
26-Apr	ronde 6	  7-9	6-8   5-0   4-1	  3-2
03-Mei  ronde 7	  9-3	2-4   1-5   0-6	  8-7
10-Mei  halve finale WLC beker + ladder + inhalen
17-Mei	ronde 8	  8-9	7-0   6-1   5-2	  4-3
24-Mei  ronde 9   9-4   3-5   2-6   1-7   0-8
31-Mei	laddercompetitie + inhalen			
07-Jun	Finale WLC beker + laddercompetitie + inhalen				
14-Jun	laddercompetitie + inhalen + tweekamp clubkampioenschap					
21-Jun	laddercompetitie + inhalen + tweekamp clubkampioenschap					
28-Jun	laddercompetitie + inhalen+ barrage clubkampioenschap						
 

Eindstand Groep 4 – 1e periode 2021-2022

PLAATSNR.NAAM1435096728PNTPART. SB
11Arno de Manx00.5111115.5712.25
24Bashar Alshaghouri1x101115613
33Wim Lucassen0.50x0.50.51114.579.25
45Hub van de Laar010.5x0.5011479.75
50Bart Wintraecken00.50.5x11356.25
69Stan Lubbers00010x1265
76Marcel de Wild00000x1160
87Jack Winters000000x060
92
108