Agenda

Geen activiteiten.

Laatste update

24-05 update ind sen 24-05
22-05 indeling sen 24-05
22-05 uitslagen sen 17-05
17-05 2e update ind sen 17-05
17-05 update ind sen 17-05
16-05 indeling sen 17-05
13-05 update deeln toernooi
10-05 update ind sen 10-05

2700chess.com for more details and full list

Groep 3


Stand Groep 3 – 2e periode 2021-2022

PLAATSNR.NAAM2483670519PNTPART. SB
12Leo van Ijzendoornx0.511114.557
24Piet Kosterx0.5011114.566.5
38Max Quintus0.50.5x10114610
43Dannie Beijk10x00.5113.567.75
56Victor Simons011x01358.5
67Niels Feijen00.51x12.544.75
70Arno de Man0000x1151
85Toon Kok000000x1170
91Bashar Alshaghouri0000x040
109
Programma (onder voorbehoud)

15-Feb	laddercompetitie + inhalen + vooruitspelen 2e helft
22-Feb	ronde 1   9-0	8-1   7-2   6-3   5-4
01-Mar  inhalen + ladder + vooruitspelen
08-Mar	ronde 2	  5-9	4-6   3-7   2-8   1-0
15-Mar	ronde 3	  9-1	0-2   8-3   7-4	  6-5
22-Mar  2e ronde WLC beker + laddercompetitie + inhalen
29-Mar	ronde 4   6-9	5-7   4-8   3-0   2-1				
05-Apr	ronde 5	  9-2	1-3   0-4   8-5	  7-6
12-Apr	kwartfinale WLC Beker + ladder + inhalen
19-Apr  laddercompetitie + inhalen
26-Apr	ronde 6	  7-9	6-8   5-0   4-1	  3-2
03-Mei  ronde 7	  9-3	2-4   1-5   0-6	  8-7
10-Mei  halve finale WLC beker + ladder + inhalen
17-Mei	ronde 8	  8-9	7-0   6-1   5-2	  4-3
24-Mei  ronde 9   9-4   3-5   2-6   1-7   0-8
31-Mei	laddercompetitie + inhalen			
07-Jun	Finale WLC beker + laddercompetitie + inhalen				
14-Jun	laddercompetitie + inhalen + tweekamp clubkampioenschap					
21-Jun	laddercompetitie + inhalen + tweekamp clubkampioenschap					
28-Jun	laddercompetitie + inhalen+ barrage clubkampioenschap					
 

Eindstand Groep 3 – 1e periode 2021-2022

PLAATSNR.NAAM0123645789PNTPART. SB
10Sascha Kurtx11110.50116.58K24.25
21Armin Kohlrausch0x11110.5116.58P21.25
32Leo van IJzendoorn00x0.5111115.5814.75
43Dannie Beijk000.5x111115.5814.75
56Victor Simons0000x1111488
64Piet Koster0.50000x1113.587.75
75Toon Kok10.50000x113.5810.75
87Marius van der Does0000000x118D0
98Adem Yilmaz00000000x08D0
109