Laatste update

25-05 uitslag Hartsemacup
20-05 indeling sen 22-05
20-05 uitslagen 15-05
14-05 update indeling 15-05
13-05 indeling sen 15-05
12-05 uitslagen sen 08-05
06-05 indeling sen 08-05
05-05 uitslagen sen 01-05

2700chess.com for more details and full list

Groep 2


Groep 2  2e periode 2017-2018

NR.NAAM9143257068PNTPART. SB
9P. Kosterx110.51100116.5924.75
1P. Buijs0x0.510.510.51015.5918.5
4H. Wilbrink00.5x00.5110.5115.5917.25
3D. v. Dongen0.501x10114.5716.75
2J. Krenning00.50.50x11014813.5
5B. Roelen0000x0.51113.588.75
7J. Robben10.50100.5x0.5003.5917
0R. Copic100.5100.5x3615
6D. Beijk010001x13710
8K. Johnson00000010x183.5

Eindstand Groep 2  1e periode 2017-2018

NR.NAAM9607513842PNTPART. SB
9P. Kosterx0.51110.501168K22.5
6H. Baijens0.5x10011115.58P19
0R. Copic00x1110.5115.5817.5
7J. Robben010x11100.54.5816.75
5B. Roelen0100x110.50.54814
1P. Buijs0.50000x1113.5810
3A. Macias100.5000x0.513811.5
8L. van IJzendoorn00010.500.5x0.52.58D8.75
4M. Bax0000.50.5000.5x1.58D5.5
2


 Programma (onder voorbehoud)
 
 30 jan    ronde 1  9-0  8-1  7-2  6-3  5-4
 06 feb    ronde 2  5-9  4-6  3-7  2-8  1-0
 13 feb    carnaval (geen schaken)
 20 feb    ronde 3  9-1  0-2  8-3  7-4  6-5
 27 feb    NBSB avondcompetitie + inhalen + ladder
 06 mrt    ronde 4  6-9  5-7  4-8  3-0  2-1
 13 mrt    ronde 5  9-2  1-3  0-4  8-5  7-6
 20 mrt    NBSB avondcompetitie + inhalen + ladder
 27 mrt    ronde 6  7-9  6-8  5-0  4-1  3-2
 03 apr    kwartfinale WLC beker + inhalen + ladder
 10 apr    ronde 7  9-3  2-4  1-5  0-6  8-717 apr    
 17 apr    ronde 8  8-9  7-0  6-1  5-2  4-3
 24 apr    2e avond kampioenschap rapidschaak
 01 mei    halve finale WLC beker + inhalen + ladder
 08 mei    ronde 9  9-4  3-5  2-6  1-7  0-8
 15 mei    finale WLC beker + inhalen + ladder
 22 mei    Hartsemacup (snelschaakkampioenschap WLC)
 29 mei    inhalen + ladder
 05 jun    inhalen + ladder + tweekamp clubkampioenschap
 12 jun    inhalen + ladder + tweekamp clubkampioenschap
 19 jun    inhalen + ladder + evt barrage clubkampioenschap
 26 jun    simultaan clubkampioen