Agenda

mrt
16
za
hele dag KNSB competitie
KNSB competitie
mrt 16 hele dag
Zuid Limburg 3- WLC 1 De Combinatie 2- WLC 2 De Oude Toren 2- WLC 3

Laatste update

18-02 update indeling sen
17-02 indeling sen 19-02
17-02 uitslagen sen 12-02
10-02 indeling sen 12-02
10-02 uitslagen sen 05-02
02-02 indeling sen 05-02
02-02 uitslagen sen 29-01

2700chess.com for more details and full list

Groep 1


Indeling Groep 1 2e periode 2018-2019

NR.NAAM4038526719PNTPART. SB
4G. Bollenx0.511.520.75
0T. Brouwersx1110
3R. Copicx1110
8C. Tangx1110
5R. Klomp0.5x0.510.75
2M. Smitx0.50.510.25
6J. Medema00.5x0.520.25
7A. Swinkels0x010
1R. Simons00x020
9
Programma (onder voorbehoud)

05 feb    ronde 1  9-0  8-1  7-2  6-3  5-4
12 feb    ronde 2  5-9  4-6  3-7  2-8  1-0
19 feb    ronde 3  9-1  0-2  8-3  7-4  6-5
26 feb    NBSB avondcompetitie + inhalen + ladder
05 mar    carnaval - geen schaken
12 mar    ronde 4  6-9  5-7  4-8  3-0  2-1
19 mar    ronde 5  9-2  1-3  0-4  8-5  7-6
26 mar    kwartfinale WLC + inhalen + ladder
02 apr    NBSB avondcompetitie + inhalen + ladder
09 apr    ronde 6  7-9  6-8  5-0  4-1  3-2
16 apr    halve finale WLC beker + inhalen + ladder
23 apr    ronde 7  9-3  2-4  1-5  0-6  8-7
30 apr    ronde 8  8-9  7-0  6-1  5-2  4-3
07 mei    Finale WLC beker + inhalen + ladder
14 mei    ronde 9  9-4  3-5  2-6  1-7  0-8
21 mei    Hartsemacup (snelschaakkampioenschap WLC)
28 mei    inhalen + ladder
04 jun    inhalen + ladder + tweekamp clubkampioenschap
11 jun    inhalen + ladder + tweekamp clubkampioenschap
18 jun    inhalen + ladder + barrage clubkampioenschap 
25 jun    simultaan clubkampioen
 

Eindstand Groep 1 1e periode 2018-2019

NR.NAAM6054821739PNTPART. SB
6J. Medemax0.5110.5111178K24.25
0T. Brouwers0.5x0.50.500.51115816
5R. Klomp00.5x0.5101115815
4G. Bollen00.50.5x011115814.5
8C. Tang0.5101x00114.5815.5
2M. Smit00.5101x0.5014813.75
1R. Simons000010.5x113.588.5
7P. Buijs0000010x128D4
3P. Koster00000000x08D0
9

 

 column_widths="10px|200px|10px|10px|10px|10px|10px|10px|10px|10px|10px|20px|20px|5px|20px" /