Ronde 4 avondcompetitie: van alles wat
Vorige week speelden de vier avondcompetitieteams van WLC de vierde ronde tegen min of meer gelijkwaardige teams. Kleine fun fact: beide teams waarin de teamleider dit keer verhinderd waren, wisten de volle buit binnen te slepen. Nader verslag volgt heel snel, maar hierbij toch alvast een kleine samenvatting:
WLC A mocht op bezoek in Kruikenstad (Tilburg) waar De Drie Torens A op ze wachtte. Een zeer solide team die elk jaar in de (sub)top van de hoofdklasse avond meedraaiden. Desondanks wist WLC A een mooie 3-1 overwinning te boeken, waarbij in heb bijzonder de plusoverwinning van Rudy in het oog springt. Hoe dan ook weer een mooie overwinning van WLC A, die daardoor een mooie tweede plaats inneemt in de hoofdklasse avond.
Ook voor een positie bovenin de ranglijst speelde WLC C, wat de eerste wedstrijd tegen Mierlo-Geldrop B speelde. De jeugdige WLC-formatie speelde een solide wedstrijd en wist net als WLC A het volle pond binnen te halen: 3-1. Invaller Krijn van Est schreef er ook een uitgebreid verslag over, wat later nog op deze website zal verschijnen (of misschien staat het er al op tegen de tijd dat u dit leest). Ook een shout-out naar de winstpartij van Lars Nobbe, die zijn debuut in de avondcompetitie opluisterde met een vol punt. Hierdoor heeft WLC C nog alle mogelijke matchpunten, en staat het met 6 uit 3 maar een wedstrijd minder gespeeld gedeeld bovenaan met Mierlo-Geldrop A.
WLC D had ook goed nieuws te melden, want zij zijn in hun wedstrijd tegen HMC Den Bosch van de 0 afgekomen met een 2-2 gelijkspel. Op papier een knappe prestatie, aangezien hun tegenstanders in De Hoeksteen een significant aantal ratingpunten meer meenam. Nu wacht een match op bezoek bij de mannen van De Kentering, die in de middenmoot bivakkeren.
Tenslotte deelde WLC B helaas niet in de feestvreugde. Tegen het op papier ongeveer gelijkwaardige Eindhoven — dat ook concurrent is in de strijd tegen degradatie in de zeer competitieve staart van het klassement — kwam ons viertal helaas nipt tekort: 2.5-1.5. Over enkele weken wacht de confrontatie met WLC A, dan zal het kaf van het koren gescheiden moeten worden.