Agenda

Geen activiteiten.

Laatste update

10-02 uitslagen sen 06-02
04-02 update indeling 06-02
03-02 Indeling sen 06-02
03-02 Uitslagen sen 30-01
29-01 update indeling sen
27-01 indeling sen 30-01
27-01 uitslagen sen 23-01

2700chess.com for more details and full list

Groep 1


Voorlopige indeling Groep 1 2e periode 2017-2018

NR.NAAM2085746139PNTPART. SB
2G. Bollenx1110.5
0J. Medemax1110
8R. Simonsx1110
5T. Brouwersx0.50.510.25
7C. Tang00.5x0.520.25
4M. Smitx000
6R. Klompx000
1H. Baijens00x020
3
9

Eindstand Groep 1 1e periode 2017-2018

NR.NAAM2076584319PNTPART. SB
2G. Bollenx110.5011116.58K23.25
0J. Medema0x0.5110.50.5115.5818.5
7C. Tang00.5x01110.515816
6R. Klomp0.501x0110.50.54.5816.5
5T. Brouwers1001x0.50.5014816
8R. Simons00.5000.5x110.53.5810.75
4M. Smit00.5000.50x10.52.588.25
3H. Wilbrink000.50.5100x0.52.58D9.75
1J. Krenning0000.500.50.50.5x28D6.5
9
Programma (onder voorbehoud)

30 jan    ronde 1  9-0  8-1  7-2  6-3  5-4
06 feb    ronde 2  5-9  4-6  3-7  2-8  1-0
13 feb    carnaval (geen schaken)
20 feb    ronde 3  9-1  0-2  8-3  7-4  6-5
27 feb    NBSB avondcompetitie + inhalen + ladder
06 mrt    ronde 4  6-9  5-7  4-8  3-0  2-1
13 mrt    ronde 5  9-2  1-3  0-4  8-5  7-6
20 mrt    NBSB avondcompetitie + inhalen + ladder
27 mrt    ronde 6  7-9  6-8  5-0  4-1  3-2
03 apr    2e avond kampioenschap rapidschaak
10 apr    kwartfinale WLC beker + inhalen + ladder
17 apr    ronde 7  9-3  2-4  1-5  0-6  8-7
24 apr    ronde 8  8-9  7-0  6-1  5-2  4-3
01 mei    halve finale WLC beker + inhalen + ladder
08 mei    ronde 9  9-4  3-5  2-6  1-7  0-8
15 mei    Hartsemacup (snelschaakkampioenschap WLC)
22 mei    finale WLC beker + inhalen + ladder
29 mei    inhalen + ladder
05 jun    inhalen + ladder + tweekamp clubkampioenschap
12 jun    inhalen + ladder + tweekamp clubkampioenschap
19 jun    inhalen + ladder + evt barrage clubkampioenschap
26 jun    simultaan clubkampioen

 

 column_widths="10px|200px|10px|10px|10px|10px|10px|10px|10px|10px|10px|20px|20px|5px|20px" /